wesprzyj nas kontrast
czcionki: A A A
zaloguj
powrót

pisz bloga

Wypisz się z chorowania! Załóż blog/wracam.pl

Czym jest blog/wracam.pl?

Blog to Twoja podstrona, na której możesz publikować różne treści. Niezależnie od tego czy udar dotknął Ciebie czy kogoś z Twoich bliskich zachęcamy być opisał swoją historię. Blog to rodzaj notatnika, który widzą inni. 

 

 

Dlaczego warto pisać blog?

By pomóc sobie

Wracanie do zdrowia po udarze mózgu to złożony i z wielu powodów trudny proces. Czasami najtrudniej jest poradzić sobie z nową sytuacją i oswoić ją. W tym bardzo pomocne jest właśnie spisywanie swoich doświadczeń, jako rodzaj terapii. Opisując wydarzenia porządkujemy je, spoglądamy na nie z dystansu i nabieramy sił do dalszej walki. 

By pomóc innym

Doświadczenia nabyte w trakcie powrotu do zdrowia dla innych chorych są jednym z najcenniejszych źródeł informacji, inspiracji i kopalnią nadziei na powrót do zdrowia. Dlatego tak ważne jest, byś podzielił się swoją historią. Dla kogoś innego, to właśnie ona może okazać się światełkiem w tunelu i bodźcem do działania.

By być częścią większej całości

Blog dociera do innych użytkowników i pozwala na komunikację, dzięki temu możesz poznać inne osoby borykające się z podobnymi problemami i nawiązać rozmowę.

Autorzy blogów
MondryZygmunt
asdasd
Autor: MondryZygmunt

WRACAM DO:

X
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych, promocyjnych, statystycznych, informacyjnych i związanych z realizacją działalności statutowej Fundacji Udaru Mózgu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002.101.926). Mam świadomość, że administratorem danych jest Fundacja Udaru Mózgu, podanie danych jest dobrowolne, mam prawo kontroli przetwarzanych danych, prawo dostępu do przetwarzanych danych oraz ich poprawiania. Dowiedz się więcej.
Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję regulamin korzystania z newslettera.
Zapisz się na newsletter