wesprzyj nas kontrast
czcionki: A A A
zaloguj
powrót

Wspierają nas

 

AbbVie

Misją spółki AbbVie jest odkrywanie i dostarczanie innowacyjnych leków odpowiadających na najbardziej złożone problemy zdrowotne. Dążymy do wyraźnej poprawy jakości ludzkiego życia w kilku kluczowych obszarach terapeutycznych: immunologii, onkologii, neurologii, okulistyce, wirusologii, zdrowiu kobiet i gastroenterologii. Ponadto oferujemy produkty i usługi w obszarze medycyny estetycznej pod marką Allergan Aesthetics. Więcej informacji znajduje się na stronie www.abbvie.com. Zapraszamy na profil @abbvie w serwisach Twitter, Facebook, Instagram, YouTube i LinkedIn.

 

Allergan

Firma Allergan jest jedną z wiodących innowacyjnych firm farmaceutycznych o zasięgu globalnym, jednym z liderów nowoczesnego modelu Growth Pharma. Prowadzi działalność w ponad 100 krajach na świecie, opartą na współpracy z lekarzami, przedstawicielami opieki zdrowotnej i pacjentami, dostarczając nowoczesne i wartościowe możliwości leczenia, pozwalające ludziom na całym świecie prowadzić dłuższe i zdrowsze życie. Allergan zatrudnia ponad 18 000 pracowników. W Polsce firma koncentruje się na trzech obszarach terapeutycznych, takich jak: okulistyka, medycyna estetyczna oraz neurologia. więcej informacji na allergan.com.pl.

 


WRACAM DO:

X
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych, promocyjnych, statystycznych, informacyjnych i związanych z realizacją działalności statutowej Fundacji Udaru Mózgu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002.101.926). Mam świadomość, że administratorem danych jest Fundacja Udaru Mózgu, podanie danych jest dobrowolne, mam prawo kontroli przetwarzanych danych, prawo dostępu do przetwarzanych danych oraz ich poprawiania. Dowiedz się więcej.
Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję regulamin korzystania z newslettera.
Zapisz się na newsletter